FURNITURE / Trunks / Chest 8849134
nr 884 9134
CHEST
O. 1900, length: 84, wear, damages.
O. 1900, längd: 84
Condition: slitage, skador
300
SEK 100
Monday Mars 31 2014
at 18:32:09
31/3 18:26:18